مرور رده

راهنمای خرید لپتاپ

راهنمای خرید لپتاپ دانشجویی ، اقتصادی ، اداری ، خانگی را در این صفحه بخوانید. راهنمای خرید لپ تاپ را در دیجیتالیا بخوانید. لپ‌ تاپ‌‌ ها میتوانند کانفیگ‌ های مختلفی داشته باشند و معمولا مبتنی بر سلیقه سفارش دهنده انتخاب و توسط تولید کننده ساخته و عرضه می‌گردند.

سفارش دهنده از میان چند کانفیگ موجود و یا ممکن، چند سری را سفارش می‌دهد، و سپس مدلهای مربوطه وارد ایران می‌گردند. از این جهت مثلا یک مدل لپ تاپ با مشخصات یکسان در ایران و خارج از ایران به ندرت یافت میشود، و از این نظر با تنوع بسیار زیادی رو به رو هستیم که پیشنهاد خرید دادن برای لپ تاپ را دشوار می‌کند.

اخیرا به دلیل افزایش لجام گسیخته قیمت قطعات کامپیوتر دسکتاپ، بار دیگر تهیه لپ تاپ از هر لحاظ به صرفه تر شده و برای عموم مردم قابل دسترس تر است. لپ تاپ‌های اداری و خانگی عموما سبک و قابل حمل هستند و در طراحی آنها وزن سبک و عنصر زیبایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اگرچه به مانند همه ی کامپیوتر‌ها میتوان با همه ی این لپ تاپ‌ ها هم بازی کرد و هم رندر گرفت اما دقت کنید این لپ تاپ‌ ها استفاده اداری و عمومی دارند و سیستم کولینگ آنها برای کاربری گیمینگ و یا رندرینگ بهینه نیست و نباید به مدت طولانی از آنها تحت فشار گیم و رندر استفاده کرد.