مرور رده

راهنمای خرید لوازم جانبی

راهنمای خرید لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر را در دیجیتالیا بخوانید. برای خواندن راهنمای خرید لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر این صفحه را دنبال کنید.

در سال های اخیر پیشرفت بسیار عظیمی در تکنولوژی تلفن های همراه حاصل شده است و اسمارت فون های متنوعی با برندهای مختلف در بازار وجود دارند که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و امکانات متنوعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهند. گوشی های هوشمند دارای اکسسوری ها و لوازم جانبی مختلفی نیز می باشند که برخی از این لوازم ضروری و برخی غیر ضروری هستند.

تصور کنید در خیابان قدم می‌زنید و موزیک دلخواه‌تان را گوش می‌کنید. غرق در فکر هستید. روز زیبا و هیجان‌انگیزی است و همه چیز عالیست. گوشی را از جیب‌تان درمی‌آورید و ناخودآگاه از دست‌تان لیز می‌خورد و روی کف خیابان می‌افتد. حالا دیگر روز زیبایی نیست. اگر صفحه نمایش گوشی شکسته باشد باید هزینه‌ی زیادی را بابت تعمیر گوشی بپردازید.

اگر روی بدنه خط و خراشی بیفتد گوشی شما دیگر ظریف و زیبا نیست. اما نه. اگر یک قاب خوب، یک گلس مقاوم و یا یک کیف روی گوشیتان داشته باشید چنین اتفاقی نمی افتد. گوشیتان را برمیدارید، گرد و خاک آن را پاک میکنید. دوباره موزیک دلخواهتان را پلی میکنید و همچنان روز زیبایی خواهید داشت.

لوازم جانبی موبایل را خوب میشناسیم، هر روز از آنها استفاده میکنیم. از شارژر گرفته تا قاب و گلس، از هندزفری و هدفون گرفته تا پاوربانک و کیف و سایر اکسسوری. بعضی از اینها جزو لوازم جانبی ضروری موبایل هستند. اما بعضی هم صرفا به خاطر امکانات و راحتی بیشتر استفاده میشوند.