مرور رده

آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ

آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در دیجیتالیا به شما کمک میکند تا صفر تا صد آن را یاد بگیرید و از آخرین آپدیت های این حوزه باخبر شده و حرفه ای شوید. آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یکی از ملزومات مهم در کسب و کارهای اینترنتی به حساب می آید چراکه انقدر این فضا تغییرات دارد، کافیست که تاکمی از این فضا عقب باشد و متوجه شوید که خیلی از چیزها را نمیدانید.

نیل پتل که جزو دیجیتال مارکترهای معروف توسط مجله فوربز شناخته شده و جزء ۱۰ دیجیتال مارکتر برتر دنیاست، در جواب اینکه ” دیجیتال مارکتینگ چیست ” میگوید: «دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود».

طبق تعریفی که نیل پتل کرده، دیجیتال مارکتینگ مفهوم جدیدی نیست، بلکه با تحقیق میتوان فهمید که اولین بازاریابی دیجیتال مربوط به 100 سال میشود دقیقا زمانیکه رادیو در سال 1896 اختراع شده بود. در آن زمان 10 سال وقت لازم بود تا رادیو به یک محصول عمومی مورد استفاده در میان مردم تبدیل شود و اکثریت بتوانند از آن استفاده کنند. اما امروزه دنیای بازاریابی اینترنتی یک دنیای قشنگ و با پیچیدگی های مختلغ است.

در دیجیتالیا و در این صفحه قصد داریم تا شما را با رمز و رازهای این دنیای پرمفهوم آشنا کنیم. اگر شما هم مشتاق هستید یا کسب و کار آنلاین داریدکه میخواهید در این فضا فعالیت داشته باشید کافیست تا مطالب این صفحه را بخوانید.