بهترین سیستم همکاری در فروش فایل

0

سیستم های همکاری در فروش زیادی هستند که میتوانید از آنها کسب درآمد کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین سیستم همکاری در فروش فایل ها آشنا کنیم پس در ادامه همراه با دیجیتالیا باشید.

اگر شما هم به کسب درآمد از اینترنت علاقه مند هستید، به بررسی بهترین سیستم همکاری در فروش فایل ها بپردازیم که از طریق آنها میتوانید به درآمد قابل قبولی برسید.

بهترین سیستم همکاری در فروش : فایل سل

بهترین سیستم همکاری در فروش فایل

“فایل سل” فروشگاه ساز اینترنتی است که یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل به شما ارائه می کند ، این فروشگاه قابلیت دسته بندی و ایجاد محصول دارد و اجازه اپلود فایل های مجاز و قانونی شما جهت فروش را می دهد.

بدین ترتیب شما بدون هیچ هزینه ای صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید ، همه کارها در سایت فایل سل انجام می شود و شما نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه ندارید.

فایل سل علاوه بر ساختن فروشگاه فایل و اجازه فروش فایل های خود به شما اجازه میدهد که برای بقیه هم بازاریابی کنید و به درآمد برسید. فایل از باسابقه ترین فروشگاه ها در زمینه فروش فایل است.

مزیت های فایل سل

  • پشتیبانی مشتریان : فایل سل در دو بخش مجزا به پشتیبانی مدیران فروشگاه و همچنین رسیدگی به مشکلات خرید و دانلود مشتریان فروشگاه شما می پردازد.
  • کیفیت خدمات : استفاده از سرور اختصاصی ، مانیتورینگ آپ تایم ، مانیتورینگ فروش ، بک آپ گیر منظم و … تمام تلاش فایل سل در ارائه خدماتی با بهترین کیفیت است.
  • تسویه حساب منظم : فایل سل از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب تقریبا هر دو ساعت درخواست های تسویه فروشگاه ها را بصورت واریز بانکی انجام می دهد.

روش های کسب درآمد از فایل سل

  • ایجاد فروشگاه فایل و فروش مستقیم : راه اول کسب درآمد در فایل سل ایجاد فروشگاه اختصاصی فایل است ، با ثبت نام در فایل سل یک فروشگاه فایل ایجاد می کنید که کاملا مدیریت ان در اختیار شماست ، هر فایل ارزشمندی که مالک آن هستید و اجازه فروش ان را دارید و محتوای فایل قانونی است را می توانید در فروشگاه خودتان با عکس و متن معرفی کنید و مشتری ابتدا هزینه را پرداخت می کند سپس می تواند فایل را دانلود کنند.
  • تبلیغ برای فروش فایل سایر فروشگاه ها : اگر فایلی برای فروش ندارید می توانید با تبلیغ فایل سایر فروشگاه ها به ازای هر فروشی که با تبلیغ و معرفی شما انجام میشود پورسانت بازاریابی دریافت کنید. تعداد زیاد فایل و تنوع فراوان موضوعی فایل ها در فروشگاه های فایل سل فرصت خوبی برای بازاریابی ایجاد می کند و درامد خوبی نیز به همراه خواهد داشت. راهنمای فایل سل درخصوص همکاری در فروش را برای آشنایی بیشتر با روش کار بخوانید.
  • معرفی فایل سل و درامد دائم : فایل سل به ازای هر شخصی که از سمت شما معرفی شود و در فایل سل فروشگاه ایجاد کند بصورت مادام العمر و برای همیشه ۲% از فروش آن فروشگاه را به شما پورسانت میدهد. یعنی هرتعداد کاربر به فایل سل معرفی کنید هرکاربری که فروشگاهی ایجاد کند شما بصورت دائم در درآمد آن فروشگاه شریک هستید و بدون انجام کار دیگری پورسانت دریافت می کنید. برای آشنایی با روند معرفی فایل سل پس از ثبت نام به قسمت همکاری درفروش بخش زیرمجموعه گیری مراجعه کنید.

سیستم همکاری در فروش فایل سل

سیستم همکاری در فروش فایل ۲۴

بهترین سیستم همکاری در فروش فایل

وضعیت فایل ۲۴ نیز مثل فایل سل است که میتوانید به سه روش

  • ساخت فروشگاه و فایل فروختن
  • فروش فایل برای بقیه
  • و معرفی نفر به سیستم

کسب درآمد داشته باشید. برای رفتن به این سیستم همکاری در فروش :

سیستم همکاری در فروش فایل ۲۴

سیستم همکاری در فروش فایل روز

بهترین سیستم همکاری در فروش فایل

فایل روز، یک مرجع بزرگ برای دریافت فایل های قابل دانلود همچون جزوه درسی، نمونه سوال، پاوپوینت، طرح توجیحی، مبانی نظری و پیشینه تحقیق، پایان نامه، مقاله، تحقیق، پرسشنامه، مهندسی نرم افزار، تجزیه و تحلیل سیستم، فایل اتوکد، پروژه معماری و … است. می توانید با جستجو در سایت فایل مورد نظر خود را دریافت کنید.

همچنین فایل روز یک مرکز کارآفرینی است برای کسانی که فایل های ارزشمندی دارند و می خواهند از فایل های خود کسب درآمد کنند. کافی است ثبت نام کرده و فایل های خود را به صورت محصولات قابل دانلود در سایت قرار داده و پس از فروش، درآمد آن به حساب شما واریز می گردد.

سیستم همکاری در فروش فایل روز


در این مقاله سعی کردیم تا شما را با بهترین سیستم همکاری در فروش فایل آشنا کنیم. انتخاب اینکه کدام یک بهتر هستند با خود شما! اگر تجربه ای در این زمینه دارید در بخش کامنت با ما درمیان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + یازده =