دورکار شدن تیم ایران رادا تا نوروز ۱۴۰۰

0

باتوجه به محدودیت های پیش آمده بر اثر بیماری همه گیر کرونا، تیم ایران رادا تا نوروز ۱۴۰۰ دورکار شد.

به گزارش روابط عمومی ایران رادا به نقل از سعید شجاعی مدیر عامل مجموعه؛ تیم ایران رادا با توجه به محدودیت های رفت و آمد و در راستای حفظ سلامت کارکنان، اقدام به دورکار شدند. سعید شجاعی درباره این تصمیم گفت :

باتوجه به محدودیت های کرونایی و تصمیم هیئت مدیره ایران رادا برای دورکار شدن تیم ایران رادا از اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ، این روند تا عید جدید ادامه پیدا خواهد کرد و سعی ما بر اینست تا سیکل دورکاری تیم را به خاطر سلامت اعضا حفظ کنیم.

شجاعی در ادامه افزود :

تمامی بخش های تیم ایران رادا با موفقیت دورکار شده اند و این روند با استقبال خوبی مواجه شده است. تا جایی که توانسته ایم امنیت و سلامت پرسنل را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم بهترین بازدهی را در ارائه خدمات داشته باشیم.

وی با اشاره به شرایط سخت و اضطراری ویروس کرونا گفت :

قرنطینه دو هفته ایی فرصت بسیار مناسبی است تا تیم ها روی ساختار دورکار خود را پایدار کنند و توصیه من به تیم های استارتاپی و کسب و کارها اینست که هرچه سریع تر به سمت دورکاری حرکت کنند چرا که آینده ی فناوری و استارتاپ ایران و جهان به سمت دورکار حرکت کرده است.

شجاعی ضمن آرزوی سلامتی برای ملت ایران و جهان ، درباره تیم سازی و موارد دیگر صحبت کرد که در خبرهای دیگر به آن پرداخته میشود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 9 =