بهترین اپلیکیشن رایگان آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان

0

با یک پست دیگر در سوشالو برای شما بهترین اپلیکیشن رایگان آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان را آماده کرده ایم .

روش یادگیری بهتر زبان انگلیسی
حتما برای خود هدف از یادگیری تعیین کنید، آن را بنویسید و روی دیوار اتاق نصب کنید .
هر روز کتاب و رمان انگلیسی بخوانید، حتی در حد ده دقیقه .
حداقل روزانه ۱ تا نهایتا ۴ ساعت تمرین کنید تا در ۴ ماه به سطح متوسط برسید .
در مواقع بیکاری، در ماشین، مترو و … موسیقی زبان انگلیسی گوش کنید .
در مواقع بیکاری یا شب ها، انیمیشن یا فیلم و سریال انگلیسی تماشا کنید. با زیرنویس انگلیسی .
همیشه با صدای بلند تکرار کنید و سعی کنید چیزهایی که یاد می گیرید را برای یک نفر توضیح دهید .
به اخبار انگلیسی زبان گوش دهید .

رزتا استون

این اپلیکیشن که توسط میلیون ها زبان آموز در سرتاسر دنیا استفاده می شود، بیش از ۲۰ سال است که بصورت مداوم توسط بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی در دنیا ویرایش شده و نسخه جدید آن هر ساله منتشر می شود و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند (یادگیری زبان با ترجمه و معنی). برنامه درسی در این اپلیکیشن به گونه ای است که از متد immersion یا غوطه وری در زبان انگلیسی استفاده می کند. حتی وب سایت مجله کامپیوتر (Pcmag) و تاپ تن هم این نرم افزار را جزو انتخاب های اولیه خود در این زمینه قرار داده اند. این برنامه برای تقویت تلفظ نیز مناسب است زیرا وقتی کلمات را تلفظ می کنید این برنامه به شما بازخورد می دهد که تلفظ تان درست بوده یا نه. می توانید بدون اینترنت هم از آن استفاده کنید.

 

اپلیکیشن لرنیت

این اپلیکیشن ایرانی محبوب ترین اپلیکیشن فارسی زبانان در زمینه آموزش زبان انگلیسی است. شامل آموزش واژگان، گرامر، مکالمه و … است و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد. متاسفانه این اپلیکیشن نیز در حال حاضر فقط برای دستگاه های اندرویدی موجود می باشد. بلافاصله بعد از انتشار در همین مطلب قرار می گیرد. مزیت اصلی این برنامه این است که محیط کاملا فارسی دارد و تقریبا می توان گفت رایگان می باشد.

 

دولینگو
این نرم افزار نسبت به بابلز و سایر اپلیکیشن ها برتری هایی دارد. از جمله اینکه بسیاری از امکانات آن رایگان است. ضمن اینکه یادگیری زبان در این نرم افزار با جنبه سرگرمی و بازی همراه است که برای بسیاری بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. همچنین کلمات و موضوعات پایه ای در زبان در این نرم افزار نسبتا مناسب توضیح داده شده اند. همچنین می توانید روند پیشرفت تان را دنبال کنید. ساختار جملات و کلمات پرتکرار به خوبی توضیح داده شده اند اما این اپلیکیشن محیط فارسی ندارد.

 

واژه آموز
واژه آموز برنامه‌ای ساده و کوچکی است که لغات کلیدی زبان انگلیسی را به صورت درس به درس و به کمک نمودارهای یادگیری و فلش‌کارت آموزش می‌دهد. منابع استفاده شده برای این برنامه دو کتاب ۵۰۴ و ۱۱۰۰ هستند. کسانی که در زمینه آموزش انگلیسی قدمی برداشته‌اند، حتما نام این دو کتاب را شنیده و با شهرت آنها آشنا هستند. با یادگیری لغات اصلی موجود در کتاب ۵۰۴ شما قادر خواهید بود که به راحتی محاورات روزمره را انجام داده و در موقع لزوم کلمه‌ی مناسب را به خاطر آورده و به کار ببندید.

آموزش انگلیسی با موسیقی چکامه

همزمان هم قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و تلفظ لغات و املای آن ها و هم ساختار جملات و کلمات ترکیبی را با لذت بخش ترین روش و مجموعه ای از بهترین موسیقی های جهان فرابگیرید. متاسفانه نسخه آیفون آن هنوز وارد بازار نشده است. دقت کنید این اپلیکیشن به طور کامل رایگان نیست و برای دسترسی به همه امکانات باید بسته آن خریداری شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 7 =